Elite Mobilya® 

www.elitemobilya.com.tr

Sizde Franchising ile bizimle büyümek için başvurabilirsiniz.

Hızlı üretim ve stratejik pazarlama faaliyetleriyle tasarım ve kalitede devamlılığı sağlayan İNEGÖLMYHOME®’nın bu yolculuktaki en büyük hedefi her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede yaşatmak olmuştur. AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ve inovatif duruşuyla, sürekli kendini yenileyerek geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen Elitemobilya; uzman ve özgün tasarımlarıyla tüketicilerinin de kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.  

Modern tasarımları ve özgün renk seçimleriyle zamanı yakalayan ve girdiği her ortamda fark yaratan Elite Mobilya uvusturalya’dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne, Şili’den Filipinler’e kadar; tam 87 ülkenin tercihi olan İNEGÖLMYHOME® Mobilya; tüketicilerine sadece mobilya değil, yeni bir yaşam biçimi vadetmektedir.

Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Elite Mobilya; alanında uzman tasarımcıları, ödüllü tasarımları ve tecrübeli üretim kadrosuyla; adeta sanat eserleri ortaya koyuyor.

Tüketicilerine dünya standartlarında, kaliteli ve geniş ürün yelpazesini cazip fiyatlarla sunmayı sağlayacak tasarımlar üretmeyi misyon edinen Elite Mobilya; ürünlerini alanında uzman ekipler tarafından verilen kalite kontrol onayları sonrasında tüketicinin beğenisine sunuyor. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken İnegöl’s Mobilya’nın ürün yelpazesinde yatak odası, yemek odası, genç odası, salon takımları, oturma grupları, Tv üniteleri,mutfak masa sandalyeleri,sehpalar ve birbirinden farklı sıra dışı tasarımlarıyla evinize renk katacak mobilya aksesuarları gibi yüzlerce ürün bulunuyor.